Літієві елементи живлення VIDEX відрізняються високою тривалістю роботи, компактним розміром і низьким саморазрядом. Широко використовуються в пристроях з високим короткочасним енергоспоживанням, малогабаритних портативних пристроях і медичної техніки (материнські плати комп'ютерів, калькулятори, електронні ваги, пульти дистанційного керування, годинник, тепловізори та тактичні ліхтарі).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| ANSI | 5046LC |
| Ємність батарейки, мА-год | 1500 |
| Артикул | CR123A 1pc |
| Вага | 16г |
| Час розряджання, годинник | 150 |
| Кількість у коробі | 200 шт. |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Кількість у внутрішньому коробі | 20 шт. |
| Мoдель | CR123A |
| Напруга | 3 V |
| Розміри | D17mm-H34.5mm |
| Штрих-код | 4820118292304 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,30 ₴

