BOROFONE BR1 Beyond портативна колонка, BT V5.0, батарея 1200mAh, 3 години в режимі відтворення / розмови
1. Спікер: 45мм * 2 4Ω5W THD + N 10%.
2. Розміри: 180 * 65 * 66.2мм. Вага: 352г.
3. Бездротова специфікація: BT V5.0 JL.
4. Підтримка протоколів: A2DP, AVRCP, HFP.
5. Зарядний напруга DC5V. Час зарядки: близько 3 годин.
6. У режимі розмови / відтворення: близько 3 годин.
7. Батарея класу A 18650: 1200мАч.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-SPC12W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Кількість у коробі | 50 шт. |
| Максимальне навантаження | 1200 / 300 W |
| Освітленість, увімкнення і вимкнення | < 10 -2000 Lx |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 88mm x 34mm |
| Відстань виявлення | 8 m |
| Кут виявлення | 360° |
| Штрих-код | 4820118299297 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴



