Лужні елементи живлення довше зберігають робочі властивості, володіють великою ємністю, терміном зберігання і робочим діапазоном температур. Марганцево-цинкові дискові батарейки застосовуються для живлення годинників, іграшок, лазерних вказівок, калькуляторів, мікронавушників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AG10/LR1130 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-год | 78 |
| Артикул | AG10/10B/1.5V |
| Вага | 1.2г |
| Час розряджання, годинник | 648 |
| Кількість у коробі | 1600шт |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 100 шт. |
| Мoдель | AG10 |
| Напруга | 1.5 V |
| Розміри | D11.6mm-H3.1mm |
| Штрих-код | 4820118291680 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,45 ₴

