Бюджетні сольові елементи живлення - оптимальні для роботи в пристроях, які не потребують великої кількості енергії (пульти ДУ, електронний годинник, кишенькові ліхтарики).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | 6F22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-год | 360 |
| Артикул | 6F22/9V/S |
| Вага | 35г |
| Час розряджання, хвилин | 240 |
| Кількість у коробі | 480шт |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Кількість у внутрішньому коробі | 24шт |
| Мoдель | 6F22 |
| Напруга | 9 V |
| Розміри | 48.5mm x 26.5mm x 17.5mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32,80 ₴

