Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF08S-W |
| Вага | 85г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Діаметр врізного отвору | 75-75mm |
| Кількість у коробі | 50 шт. |
| Матеріали | Алюміній-кераміка |
| Потужність | 30W Max |
| Розміри | 92mm х 92mm х 25mm |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Формфактор | MR16 |
| Штрих-код | 4820246482868 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴



