Димер TITANUM STANDARD - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TF-ST-DM500-W |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Кількість у коробі | 120шт |
| Кількість у внутрішньому коробі | 15шт |
| Матеріали | Полікарбонат, сталь, залізо, латунь |
| Потужність | 15-500W |
| Напруга | 250 V |
| Розміри | 86 х 86 х 55mm |
| Серія | STANDARD |
| Сила тока | 10А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴




