Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ14A PD20W+QC3.0 Type-C to Type-C 2.4A гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого сучасного смартфона. Дана модель здатна гарантувати повну безпеку всім гаджетам, що заряджаються нею, завдяки якісним електронним компонентам і вбудованому захисту від перегріву, короткого замикання і стрибків напруги. Адаптер має компактні розміри, реалізований у досить простому, але стильному дизайні. Вогнетривкий корпус пристрою виготовлений з ABS пластику та полікарбонату, підсвічується оригінально виконаним підсвічуванням, яке не тільки надає йому привабливого зовнішнього вигляду, але й значно спростить його експлуатацію в умовах недостатнього освітлення. Модель оснащена одним роз'ємом USB, потужність на виході якого може досягати 18Вт, та роз'ємом Type-C з максимальною потужністю на виході 20Вт. Максимальна сила струму на виході обох рознімань становить 3А. Адаптер сумісний із PD20W, QC, FCP, AFC та деякими іншими протоколами швидкої зарядки. Пристрій комплектується кабелем Type-C до Type-C. Впровадьте продукцію Borofone оптом у свій бізнес та виділяйтеся серед конкурентів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF09R-B |
| Вага | 115 г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Діаметр врізного отвору | 75mm |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | Алюміній-кераміка |
| Потужність | 30W Max |
| Розміри | 85mm х 46mm |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Формфактор | MR16 |
| Штрих-код | 4820246482899 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴



