LED світильник IP65 лінійний VIDEX 24W 0,6М 4000K — призначений для освітлення торгових площ, складських, виробничих та інших приміщень із підвищеним рівнем вологості та пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішніх впливів, широкий діапазон робочої температури та напруги. Світлодіодний лінійний світильник — дає змогу заощаджувати до 60% енергії, порівнюючи з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов'язаних із браком потреби ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та під'єднанні. У комплекті клемна колодка.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Герметичний корпус із високоякісного полікарбонату робить цей світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Світлодіоди всередині розміщені так, що дають змогу досягти рівномірного розподілу світла без темних зон. Не підлягає утилізації у формі побутових відходів. Всі світильники вирізняються своєю екологічністю.
Світильник лінійний має високий захист від ударів IK08 і високим ступенем пило- та вологозахисту IP65.
Має світловидатність 110Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 2640Лм. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура — 4000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла 120°, що дає змогу якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє в процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості увімкнення та вимкнення (20 000). Ресурс роботи 50 000 годин. Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією 3 роки. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робоча напруга 220-240В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VLE-BNW-24064 |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 12 шт. |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 110mA |
| Матеріали | Поликарбонат |
| Потужність | 24 W |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Робоча температура | -20°C ~ + 45°С |
| Розміри | 600mm x 87mm x 74mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 50000ч |
| Світловий потік | 2640 Lm |
| Тип монтажа | Накладний, підвісний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура світла | 4000К (біле світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 5904405541418 |
| Енергоефективність | 110 Lm/W |
- Ціна: 1 108 ₴






