Подовжувач мережевий без заземлення 3 гнізда 3м (2x1мм) білий TITANUM STANDARD (TF-ES310-3W) виготовлений з поліпропілену, латуні та міді, що робить виріб стійким до корозії, механічних пошкоджень та деформації. Подовжувач підтримує силу струму до 10А і напругу 250В. Товщина кабелю становить 1мм. Клас захисту IP20 дозволяє використовувати виріб лише в сухих приміщеннях. Гарантійний термін – 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TF-ES310-3W |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Заземлення | - |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Кількість місць | 3 місця |
| Матеріали | Поліпропілен, латунь, мідь |
| Напруга | 250 V |
| Серія | STANDARD |
| Сила тока | 10А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Без заземлення |
| Товщина кабелю | 1 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246483735 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴

