Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | наушники: 30mAh х 2 |
| Місткість зарядного кейса | 300mAh |
| Артикул | HV-TW976 |
| Вольтаж | 5V |
| Час відтворення | 4-5 год |
| Час заряджання кейса | 2ч |
| Час заряджання навушників | 2ч |
| Вхідний струм | 300mA |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 13 мм x 2 |
| Диапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Живлення | USB-C |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | Android, iOS |
| Штрих-код | 6939119065546 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴





