LED Світильник архітектурний VIDEX AR09061B IP54 GU10. Використовуються для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, терас, садових доріжок тощо. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовується одна світлодіодна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-AR09061B |
| Вага | 1кг |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Клас захисту, IP | 54 |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Матеріали | Алюминий-поликарбонат |
| Потужність | 30W Max |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Розміри | 60mm x 80mm x 600mm |
| Тип цоколя | GU10 |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246485975 |
- Ціна: 898 ₴





