LED Світильник архітектурний IP54 VIDEX GU10 - високо-технологічне джерело світла. Використовуються для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовується дві лампочки з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W кожна.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-AR092B |
| Вага | 540г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Клас захисту, IP | 54 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | Алюминий-поликарбонат |
| Потужність | 30W Max x2 |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Розміри | 60mm x 80mm x 305mm |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246485968 |
- Ціна: 630 ₴





