Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-CLD-988-SL |
| Вага | 1кг |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість у коробі | 1 шт |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Максимальна сила струму | 270mA |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + силікон |
| Потужність | 40 W |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Робоча температура | -10 °C ~ + 40 °C |
| Розміри | 500mm х 500mm х 82mm |
| Ресурс роботи | 35000ч |
| Світловий потік | 2050 Lm |
| Тип монтажа | Накладний, підвісний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура світла | 2700K /4000K /6000K |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246486286 |
| Енергоефективність | 51 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 884 ₴


