Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | навушники: 25mAh х 2 |
| Місткість зарядного кейса | 400mAh |
| Артикул | HV-TW974 |
| Вольтаж | 5V |
| Час відтворення | 4-5 год |
| Час заряджання кейса | 2ч |
| Час заряджання навушників | 1.5 год |
| Вхідний струм | 320mA |
| Габаритні розміри | кейс: 47mm х 24mm х 55mm, навушники: 34.3mm х 19mm х 19mm х2 |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 10 мм x2 |
| Диапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS+PC |
| Живлення | USB-C |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | Android, iOS |
| Опір | 16 Ом ± 15% |
| Чутливість | 115±3dB |
| Штрих-код | 6939119079901 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 078 ₴





