Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400mAh |
| Артикул | HV-H626BT |
| Вага | 150г |
| Вольтаж | 5V |
| Час відтворення | 18г |
| Час заряджання навушників | 2.5г |
| Вхідний струм | ≤260mA |
| Габаритні розміри | 166mm х 161mm х 68mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 30 мм x2 |
| Диапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.0 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Живлення | USB-C |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | Micro SD, AUX, Bluetooth, FM |
| Опір | 32 Ом ± 15% |
| Чутливість | 85±3dB |
| Штрих-код | 6939119041441 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴




