Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VLF-ARM-02 |
| Вага | 35г |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабелю | 23см |
| Клас захисту, IP | 68 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Матеріали | Алюміній з глибоким анодуванням |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розмір основи | 24mm х 1.5mm (різьба) |
| Розміри | 76mm x 22 mm x 21mm |
| Сумісність | VLF-AT366 |
| Штрих-код | 4820246487115 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴









