Розміри: Ø64, L73ØH65ØW80 мм
Додаткові характеристики: Регульований кут нахили голови ліхтаря до 180 градусів. Корпус – пластик.
Комплектація: ліхтарик, шнур для зарядки від мережі 220V, налобний ремінь
Живлення: акумулятор 1600 mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 2 (100% 75%)
Тип діод
Тип пристрою: налобний
Кількість діодів: 1W
Час роботи
10-15 годин
Додаткові характеристики: Регульований кут нахили голови ліхтаря до 180 градусів. Корпус – пластик.
Комплектація: ліхтарик, шнур для зарядки від мережі 220V, налобний ремінь
Живлення: акумулятор 1600 mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 2 (100% 75%)
Тип діод
Тип пристрою: налобний
Кількість діодів: 1W
Час роботи
10-15 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 232 |
| Час роботи | 10-15 годин |
| Додаткові характеристики | Регульований кут нахилу голови ліхтаря до 180 градусів. Корпус — пластик. |
| Одиниць у пакованні | 1 |
| Зарядний устрво | 220V |
| Кількість у запайці (шт.) | 40 |
| Кількість діодів | 1W |
| Кількість режимів роботи | 2(100% 75%) |
| Комплектація | ліхтарик, шнур для заряджання від мережі 220V, налобний ремінь |
| Матеріал | Пластик |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | акумулятор 1600 mAh |
| Розміри | ?64, L73?H65?W80 мм |
| Тип діода | 1W |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Налобний |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130,89 ₴




