
Високоякісний цифровий вимірювач потужності RF 9800, тестер електричних параметрів 600 В 12 кВА з допоміжною розеткою
1 840 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3491
+380 (63) 388-52-38
Розміри: 265x100x300 мм
Додаткові характеристики: вимірювач потужності (всі вимірювання виводяться одночасно на дисплей), потужність 1W-6000W BOT+PF, (PF - коефіцієнт потужності)
Комплектація: мультиметр/ мережевий шнур
Живлення: від мережі 200V
Тип екрану: цифровий 125х65 мм
Постійна напруга (DC), В: Немає
Постійний струм (DC), А: Ні
Частота, Гц: Ні
Температура, ° C: Ні
Змінна напруга (AC), В: 0 - 300V
Кількість гнізд: 4/3/3
Змінний струм (AC), А: 0. 005-40A
Опір, Ом: Ні
Ємність, Ф: Ні
Додаткові характеристики: вимірювач потужності (всі вимірювання виводяться одночасно на дисплей), потужність 1W-6000W BOT+PF, (PF - коефіцієнт потужності)
Комплектація: мультиметр/ мережевий шнур
Живлення: від мережі 200V
Тип екрану: цифровий 125х65 мм
Постійна напруга (DC), В: Немає
Постійний струм (DC), А: Ні
Частота, Гц: Ні
Температура, ° C: Ні
Змінна напруга (AC), В: 0 - 300V
Кількість гнізд: 4/3/3
Змінний струм (AC), А: 0. 005-40A
Опір, Ом: Ні
Ємність, Ф: Ні
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 3491 |
| Додаткові характеристики | вимірювач потужності (всі виміри виводяться одночасно на дисплей), потужність 1W-6000W BOT+PF, (PF — коефіцієнт потужності) |
| Місткість, Ф | Немає |
| Кількість гнізд | 4/3/3 |
| Комплектація | мультиметр/ мережевий шнур |
| Змінна напруга (AC), В | 0 - 300V |
| Змінний струм (AC), А | 0.005-40A |
| Живлення | от сети 200V |
| Постійна напруга (DC), В | Немає |
| Постійний струм (DC), А | Немає |
| Розміри | 265x100x300 мм |
| Опір, Ом | Немає |
| Температура, °C | Немає |
| Тип екрана | цифровий 125х65 мм |
| Частота, Гц | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴
