Бренд: Luxury;
Тип діода: 1W;
Кількість діодів: 1W+16SMD;
Матеріал: Пластик;
Тип живлення: акумуляторний;
Тип ліхтаря: Переносний;
Кількість режимів роботи: 3 (1W, 16SMD, 8SMD);
Живлення: вбудований акумулятор 1000 mAh;
Розміри: голØ65, корпØ65, L170 мм;
Комплектація: ліхтарик/шнур для заряджання від мережі 220В;
Додаткові характеристики: Корпус – пластик. Вбудована сонячна батарея.
Тип діода: 1W;
Кількість діодів: 1W+16SMD;
Матеріал: Пластик;
Тип живлення: акумуляторний;
Тип ліхтаря: Переносний;
Кількість режимів роботи: 3 (1W, 16SMD, 8SMD);
Живлення: вбудований акумулятор 1000 mAh;
Розміри: голØ65, корпØ65, L170 мм;
Комплектація: ліхтарик/шнур для заряджання від мережі 220В;
Додаткові характеристики: Корпус – пластик. Вбудована сонячна батарея.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3911 |
| Додаткові характеристики | Корпус — пластик. Вбудована сонячна батарея. |
| Одиниць у пакованні | 1 |
| Зарядний устрво | 220V |
| Кількість у запайці (шт.) | 40 |
| Кількість діодів | 1W+16SMD |
| Кількість режимів роботи | 3 (1W, 16SMD, 8SMD) |
| Комплектація | ліхтарик/ шнур для заряджання від мережі 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | вбудований акумулятор 1000 mAh |
| Розміри | гол?65, корп?65, L170 мм |
| Тип діода | 1W |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Переносний |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170,68 ₴


