Тип живлення: акумуляторний
Зарядний пристрій: 220V
Матеріал: Метал
Тип діода: T6
Кількість діодів: 1
Кількість режимів роботи: 5 (100%, 75%, 50%, стробоскоп, SOS)
Оптичний зум: є
Живлення: 2*18650 акумулятор
Розміри: L212, голова діаметр 40, корпус діаметр 26 мм
Комплектація: ліхтар / 2 * 18650 акк / ЗУ 220V / ремінець / дифузор / подарункова упаковка
Додаткові характеристики: Корпус - анодований алюміній. Пило-волого захищений. Ударостійкий. Металева кліпса. Червоний дифузор.
Зарядний пристрій: 220V
Матеріал: Метал
Тип діода: T6
Кількість діодів: 1
Кількість режимів роботи: 5 (100%, 75%, 50%, стробоскоп, SOS)
Оптичний зум: є
Живлення: 2*18650 акумулятор
Розміри: L212, голова діаметр 40, корпус діаметр 26 мм
Комплектація: ліхтар / 2 * 18650 акк / ЗУ 220V / ремінець / дифузор / подарункова упаковка
Додаткові характеристики: Корпус - анодований алюміній. Пило-волого захищений. Ударостійкий. Металева кліпса. Червоний дифузор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Police |
| Тип діода | T6 |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5068 |
| Внимание | Фабрика виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію (бренд акумуляторів може відрізнятися залежно від постачання) |
| Додаткові характеристики | Корпус анодований алюміній. Пиловологозахищений. Ударостійкий. Металевий кліпс. Червоний дифузор. |
| Одиниць у пакованні | 1 |
| Зарядний устрво | 220V |
| Кількість у запайці (шт.) | 30 |
| Кількість діодів | 1 |
| Кількість режимів роботи | 5 (100%, 75%, 50%,стробоскоп, SOS) |
| Комплектація | ліхтар/2*18650 акк/ЗП 220V/ремінець/дифузор/подарункове паковання |
| Матеріал | Метал |
| Оптичний зум | Да |
| Живлення | 2*18650 акк |
| Розміри | L212, гол?40, корп?26 мм |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Ручний |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304,22 ₴

