Розміри: L145, W55, H215 мм
Додаткові характеристики: Заряджається від мережі 220B
Комплектація: ліхтар лампа
Живлення: вбудований акумулятор 3000mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank : 2 (1W, 34SMD)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1W+34SMD
Додаткові характеристики: Заряджається від мережі 220B
Комплектація: ліхтар лампа
Живлення: вбудований акумулятор 3000mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank : 2 (1W, 34SMD)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1W+34SMD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3988 |
| Додаткові характеристики | Заряджається від мережі 220B |
| Одиниць у пакованні | 1 |
| Зарядний устрво | 220V |
| Кількість у запайці (шт.) | 12 |
| Кількість діодів | 1W+34SMD |
| Кількість режимів роботи | 2 (1W, 34SMD) |
| Комплектація | ліхтар лампа |
| Матеріал | Пластик |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | вбудований акумулятор 3000mAh |
| Розміри | L145, W55, H215 мм |
| Тип діода | 1W |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Переносний |
| Функція Power Bank | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,43 ₴

