Матеріал: Пластик
MAX вага: 50 кг
Похибка: 10 г
Одиниці виміру: kg/lb/jin/oz
Тип екрану: РК-дисплей з підсвічуванням зеленого кольору
Живлення: 2*AAA батарейки
Комплектація: кантер, 2*AAA батарейки
Розміри: 85х230 мм
Додаткові характеристики: Підсвічування екрану. Автовідключення. Скидання тари. Висувна ручка. Рулетка до 150 см
MAX вага: 50 кг
Похибка: 10 г
Одиниці виміру: kg/lb/jin/oz
Тип екрану: РК-дисплей з підсвічуванням зеленого кольору
Живлення: 2*AAA батарейки
Комплектація: кантер, 2*AAA батарейки
Розміри: 85х230 мм
Додаткові характеристики: Підсвічування екрану. Автовідключення. Скидання тари. Висувна ручка. Рулетка до 150 см
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| MAX вага | 50 кг |
| Артикул | 9363 |
| Додаткові характеристики | Підсвічування екрана. Автовимкнення. Скидання тари. Шухляда. Рулетка до 150 см |
| Одиниці виміру | kg/lb/jin/oz |
| Комплектація | кантер, 2*AAA батарейки |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | 2*AAA батарейки |
| Похибка | 10 г |
| Розміри | 85х230 мм |
| Тип екрана | РК-дисплей із підсвіткою зеленого кольору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273,27 ₴



