Розміри: Ø120, L210, H140 мм
Додаткові характеристики: Корпус – пластик. Заряджається від мережі 220V, шнур для заряджання ховається у корпус ліхтаря.
Комплектація: ліхтарик, ремінець
Живлення: акумулятор 6000 mah
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 3 (100%, 50% яскравості, 9/25 LED)
Тип діода: 3W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1 (3W) + 9/25LED
Додаткові характеристики: Корпус – пластик. Заряджається від мережі 220V, шнур для заряджання ховається у корпус ліхтаря.
Комплектація: ліхтарик, ремінець
Живлення: акумулятор 6000 mah
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 3 (100%, 50% яскравості, 9/25 LED)
Тип діода: 3W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1 (3W) + 9/25LED
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3381 |
| Додаткові характеристики | Корпус — пластик. Заряджається від мережі 220V, шнур для заряджання ховається в корпус ліхтаря. |
| Одиниць у пакованні | 1 |
| Зарядний устрво | 220V |
| Кількість у запайці (шт.) | 10 |
| Кількість діодів | 1(3W) + 9/25LED |
| Кількість режимів роботи | 3 (100%, 50% яркости, 9/25 LED) |
| Комплектація | ліхтарик, ремінець |
| Матеріал | Пластик |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | акумулятор 6000 mah |
| Розміри | ?120, L210, H140 мм |
| Тип діода | 3W |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Переносний |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484,19 ₴



