Матеріал: Пластик
Похибка: температури: ± 1 ° C / вологості: ± 1%
Одиниці виміру: °C / °F
Тип екрану: ЖК 80х60 мм
Гігрометр: є
Виносний датчик: є
Живлення: ААА батарейка
Комплектація: термометр / виносної датчик з кабелем
Температура, °C: -50°C до + 70°C
Розміри: 97х104х23 мм
Додаткові характеристики: Функція пам'яті мінімальної і максимальної температури / Годинники / Будильник / Календар / Довжина кабелю датчика 2м
Похибка: температури: ± 1 ° C / вологості: ± 1%
Одиниці виміру: °C / °F
Тип екрану: ЖК 80х60 мм
Гігрометр: є
Виносний датчик: є
Живлення: ААА батарейка
Комплектація: термометр / виносної датчик з кабелем
Температура, °C: -50°C до + 70°C
Розміри: 97х104х23 мм
Додаткові характеристики: Функція пам'яті мінімальної і максимальної температури / Годинники / Будильник / Календар / Довжина кабелю датчика 2м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HTC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10730 |
| Виносний датчик | Да |
| Гігрометр | Да |
| Додаткові характеристики | Функція пам'яті мінімальної та максимальної температури/годинника/будильник/Кольор/Довжина кабелю датчика 2 м |
| Одиниці виміру | °C / °F |
| Кількість у запайці (шт.) | 30 |
| Комплектація | термометр/виносний датчик із кабелем |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | ААА батарейка |
| Похибка | температури: ±1 °C/ вологості: ±1% |
| Розмір екрана | 80х60 мм |
| Розміри | 97х104х23 мм |
| Тип живлення | на батарейках |
| Тип екрана | ЖК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142,38 ₴

