
Ліхтар NIGHT VISION FLUORESCENCE AK177-WHITE LASER LED PM60-TG, 8x18650 3.7V, Power Bank, ЗУ Type-C, zoom, 5 фільтрів
1 707,28 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10750
+380 (63) 388-52-38
Тип живлення: акумуляторний
Матеріал: Метал
Тип діода: TG
Кількість діодів: 1
Кількість режимів роботи: 7 (100%, 75%, 50%, стробоскоп TG, SOS, диммер на утримання, Super Bright)
Живлення: 4х181350 акумулятора 3.7V
Оптичний зум: є
Функція Power Bank: є
Комплектація: ліхтар, 4х18650 акумулятора 3.7V, кабель USB-Type-C, 5 фільтрів
Додаткові характеристики: флуоресцентне забарвлення, пилу та вологозахищений корпус, індикація заряду, 5 фільтрів
Матеріал: Метал
Тип діода: TG
Кількість діодів: 1
Кількість режимів роботи: 7 (100%, 75%, 50%, стробоскоп TG, SOS, диммер на утримання, Super Bright)
Живлення: 4х181350 акумулятора 3.7V
Оптичний зум: є
Функція Power Bank: є
Комплектація: ліхтар, 4х18650 акумулятора 3.7V, кабель USB-Type-C, 5 фільтрів
Додаткові характеристики: флуоресцентне забарвлення, пилу та вологозахищений корпус, індикація заряду, 5 фільтрів
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 10750 |
| Внимание | Фабрика виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію (бренд акумуляторів може відрізнятися залежно від постачання) |
| Додаткові характеристики | флуоресцентне розфарбування, пило-захищений корпус, індикація заряду, 5 фільтрів |
| Зарядний устрво | USB |
| Кількість у запайці (шт.) | 10 |
| Кількість діодів | 1 |
| Кількість режимів роботи | 7 (100%, 75%, 50%, стробоскоп TG, SOS, диммер на утримання, Super Bright) |
| Комплектація | ліхтар, 4х181350 акумулятора 3.7V, кабель USB-Type-C, 5 фільтрів |
| Матеріал | Метал |
| Оптичний зум | Да |
| Живлення | 4х181350 акумулятора 3.7V |
| Розміри | 259х69 мм |
| Тип діода | TG |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Ручний |
| Функція Power Bank | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 707,28 ₴








