Розміри: 115х45х30 мм
Додаткові характеристики: Висувна вилка, індикатор зарядки
Комплектація: ліхтар
Живлення: вбудований акумулятор 450mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 2 (1 : 1W
Тип пристрою: Ручний
Кількість діодів: 1W + 9SMD
Додаткові характеристики: Висувна вилка, індикатор зарядки
Комплектація: ліхтар
Живлення: вбудований акумулятор 450mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 2 (1 : 1W
Тип пристрою: Ручний
Кількість діодів: 1W + 9SMD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4498 |
| Додаткові характеристики | Висувна вилка, індикатор заряджання |
| Одиниць у пакованні | 1 |
| Зарядний устрво | 220V |
| Кількість у запайці (шт.) | 80 |
| Кількість діодів | 1W + 9SMD |
| Кількість режимів роботи | 2(1W, 9SMD) |
| Комплектація | ліхтар |
| Матеріал | Пластик |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | вбудований акумулятор 450mAh |
| Розміри | 115х45х30 мм |
| Тип діода | 1W |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Ручний |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73,85 ₴


