
Ліхтар AK138-1 WHITE LASER LED PM60-TG+СУМКА, 8x18650 3.7V, power bank, індикація заряду, ЗУ Type-C, zoom, Box
2 105,69 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9312
+380 (63) 388-52-38
Тип живлення: акумуляторний
Зарядний пристрій: USB
Матеріал: Метал
Тип діода: TG
Кількість діодів: 1
Кількість режимів роботи: 5 (100%, 75%, 50%, стробоскоп, SOS)
Функція Power Bank: є
Оптичний зум: є
Живлення: 4х181350 акумулятора 3.7V
Розміри: 276х74 мм
Комплектація: ліхтар, кабель для заряджання USB-Type-C, 4х181350 акумулятора 3.7V, сумка
Додаткові характеристики: індикація заряду, удароміцність, вологозахист
Зарядний пристрій: USB
Матеріал: Метал
Тип діода: TG
Кількість діодів: 1
Кількість режимів роботи: 5 (100%, 75%, 50%, стробоскоп, SOS)
Функція Power Bank: є
Оптичний зум: є
Живлення: 4х181350 акумулятора 3.7V
Розміри: 276х74 мм
Комплектація: ліхтар, кабель для заряджання USB-Type-C, 4х181350 акумулятора 3.7V, сумка
Додаткові характеристики: індикація заряду, удароміцність, вологозахист
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 9312 |
| Внимание | Фабрика виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію (бренд акумуляторів може відрізнятися залежно від постачання) |
| Додаткові характеристики | індикація заряду, ударостійкість, вологозахист |
| Зарядний устрво | USB |
| Кількість у запайці (шт.) | 10 |
| Кількість діодів | 1 |
| Кількість режимів роботи | 5 (100%, 75%, 50%, стробоскоп, SOS) |
| Комплектація | ліхтар, кабель для заряджання USB-Type-C, 4х181350 акумулятора 3.7V, сумка |
| Матеріал | Метал |
| Оптичний зум | Да |
| Живлення | 4х181350 акумулятора 3.7V |
| Розміри | 276х74 мм |
| Тип діода | TG |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Ручний |
| Функція Power Bank | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 105,69 ₴






