Розміри: 105х125х18 мм
Додаткові характеристики: Функція скидання тари, відображення переваги. Автовимикання. Підсвічування екрану. PCS
Комплектація: ваги, 2*AAA батарейки, 2 чаші
Живлення: 2*AAA батарейки
Матеріал: Пластик + метал
Тип живлення: на батарейках
Кількість в запайці (шт): 10
Тип екрану: ЖК 41х13 мм з синім підсвічуванням
Одиниці вимірювання: g/oz/tl/ct/gn
MAX вага: 3 кг
Додаткові характеристики: Функція скидання тари, відображення переваги. Автовимикання. Підсвічування екрану. PCS
Комплектація: ваги, 2*AAA батарейки, 2 чаші
Живлення: 2*AAA батарейки
Матеріал: Пластик + метал
Тип живлення: на батарейках
Кількість в запайці (шт): 10
Тип екрану: ЖК 41х13 мм з синім підсвічуванням
Одиниці вимірювання: g/oz/tl/ct/gn
MAX вага: 3 кг
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| MAX вага | 3 кг |
| Артикул | 5463 |
| Додаткові характеристики | Функція скидання тари, відтворення перевісу. Автовимкнення. Підсвічування екрана. PCS |
| Одиниці виміру | g/oz/tl/ct/gn |
| Кількість у запайці (шт.) | 10 |
| Комплектація | ваги, 2*AAA батарейки, 2 чаші |
| Матеріал | Пластик + метал |
| Живлення | 2*AAA батарейки |
| Похибка | 0,1г |
| Розміри | 105х125х18 мм |
| Тип живлення | на батарейках |
| Тип екрана | РК 41х13мм із синьою підсвіткою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,48 ₴


