Тип живлення: акумуляторний
Тип діода: LED
Матеріал: Пластик
Кількість режимів роботи: 3 (100%, 50%, стробоскоп)
Живлення: 2x18650 акумулятора
Комплектація: LED лампа, 2x18650 акумулятора
Розміри: 160х77мм
Додаткові характеристики: гак для підвішування
Тип діода: LED
Матеріал: Пластик
Кількість режимів роботи: 3 (100%, 50%, стробоскоп)
Живлення: 2x18650 акумулятора
Комплектація: LED лампа, 2x18650 акумулятора
Розміри: 160х77мм
Додаткові характеристики: гак для підвішування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип діода | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10886 |
| Внимание | Фабрика виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію (бренд акумуляторів може відрізнятися залежно від постачання) |
| Додаткові характеристики | гак для підвішування |
| Зарядний устрво | 220V |
| Кількість режимів роботи | 3 (100%, 50%, стробоскоп) |
| Комплектація | LED лампа, 2x18650 аккумулятора |
| Матеріал | Пластик |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | 2x18650 акумулятора |
| Розміри | 160х77мм |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Лампи 220V |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130,89 ₴






