DCV: 1000V±(0.5% + 1)
ACV: 750V ±(1% + 4)
ACA: 200A-1000A ±(2% + 5)
OHM: 200-20KΩ ±(2% + 2)
Сигнал безперервності: є
Перевірка ізоляції: є
Утримання даних: є
Максимальне відображення на екрані: 1999
Розмір екрану: 14 * 47mm
Вага: 320g
Розмір: 230*90*37(mm)
ACV: 750V ±(1% + 4)
ACA: 200A-1000A ±(2% + 5)
OHM: 200-20KΩ ±(2% + 2)
Сигнал безперервності: є
Перевірка ізоляції: є
Утримання даних: є
Максимальне відображення на екрані: 1999
Розмір екрану: 14 * 47mm
Вага: 320g
Розмір: 230*90*37(mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAOYUE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10966 |
| Додаткові характеристики | звукове продзвонювання/пам'ять |
| Місткість, Ф | Немає |
| Кількість гнізд | 3 |
| Комплектація | щуп/ мультиметр/чохол/батарейка |
| Змінна напруга (AC), В | 0-750В |
| Змінний струм (AC), А | Немає |
| Живлення | 9А22 батарейка 9V |
| Постійна напруга (DC), В | 0-1000В |
| Постійний струм (DC), А | Немає |
| Розміри | 90х240х40 мм |
| Опір, Ом | 20 MOM/ 2000 MOM/ 20 KOM/ 200 OM |
| Температура, °C | Немає |
| Тип екрана | ЖК 50х15 мм |
| Частота, Гц | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267,52 ₴

