DCV: 200mV-500V ±(0.5% + 2)
ACV: 200V-500V ±(1.2% +10)
DCA: 2000μA-10A ±(1% + 2)<0>_x ±(0.8% + 2)
hFE: є
Тестування діодів: є
Функція перевірки безперервності (зуммер): є
Генератор прямокутних імпульсів: є
Функцієя утримання даних (HOLD): є
Живлення: 9V 6F22
Максимальне відображення на екрані: 1999
Розмір: 75*130*36mm
Вага.150g
ACV: 200V-500V ±(1.2% +10)
DCA: 2000μA-10A ±(1% + 2)<0>_x ±(0.8% + 2)
hFE: є
Тестування діодів: є
Функція перевірки безперервності (зуммер): є
Генератор прямокутних імпульсів: є
Функцієя утримання даних (HOLD): є
Живлення: 9V 6F22
Максимальне відображення на екрані: 1999
Розмір: 75*130*36mm
Вага.150g
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAOYUE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10973 |
| Додаткові характеристики | тестування діодів/ тестування транзисторів/ функція запам'ятовування даних (HOLD)/зумер/ генератор прямокутних імпульсів |
| Місткість, Ф | Немає |
| Кількість гнізд | 3 |
| Комплектація | мультиметр/щуп/батарейка |
| Змінна напруга (AC), В | 200V-500V ±(1.2% +10) |
| Змінний струм (AC), А | Немає |
| Живлення | 9V 6F22 |
| Постійна напруга (DC), В | 200mV-500V ±(0.5% + 2) |
| Постійний струм (DC), А | 2000?A-10A ±(1% + 2) |
| Розміри | 75*130*36mm |
| Опір, Ом | 200?-20M? ±(0.8% + 2) |
| Температура, °C | Немає |
| Частота, Гц | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324,56 ₴

