Тип живлення: акумуляторний
Матеріал: Пластик
Роздільна здатність: 1280x720, 640x480
Відеокодек: AVI
Підтримка карт пам'яті: microSD до 32 Гб
Інтерфейси: miniUSB
Кут огляду: 160 °
Розмір екрану: 1,5"
Живлення: від мережі авто 12V-24V
Комплектація: реєстратор, ЗУ 12V, кронштейн, miniUSB провід
Розміри: 65х50х38 мм
Матеріал: Пластик
Роздільна здатність: 1280x720, 640x480
Відеокодек: AVI
Підтримка карт пам'яті: microSD до 32 Гб
Інтерфейси: miniUSB
Кут огляду: 160 °
Розмір екрану: 1,5"
Живлення: від мережі авто 12V-24V
Комплектація: реєстратор, ЗУ 12V, кронштейн, miniUSB провід
Розміри: 65х50х38 мм
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 2750 |
| Відеокодек | AVI |
| Відеореєстратор-дзеркало | Немає |
| Зарядний устрво | 220V/12V |
| ІЧ-підсвітка | Да |
| Інтерфейси | mini USB |
| Комплектація | реєстратор, ЗП 12V, кронштейн, miniUSB дріт |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | від мережі авто 12V-24V |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32 Гб |
| Розмір екрана | 1,5" |
| Розміри | 65х50х38 мм |
| Роздільна здатність | 1280x720, 640x480 |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Кут огляду | 160° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,47 ₴

