Матеріал: Скло
MAX вага: 180 кг
Похибка: 50г
Одиниці виміру: кг
Тип екрану: ЖК 60х25 мм
Живлення: батарейки 2хААА
Комплектація: ваги, батарейки 2хААА
Розміри: діаметр 305 мм, висота 25 мм
Додаткові характеристики: автовідключення, підсвічування екрану, температура
MAX вага: 180 кг
Похибка: 50г
Одиниці виміру: кг
Тип екрану: ЖК 60х25 мм
Живлення: батарейки 2хААА
Комплектація: ваги, батарейки 2хААА
Розміри: діаметр 305 мм, висота 25 мм
Додаткові характеристики: автовідключення, підсвічування екрану, температура
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| MAX вага | 180 кг |
| Артикул | 11257 |
| Додаткові характеристики | автовимкнення, підсвічування екрана, температура |
| Одиниці виміру | кг |
| Комплектація | ваги, батарейки 2хААА |
| Матеріал | Стекло |
| Похибка | 50г |
| Розміри | діаметр — 305 мм, висота — 25 мм |
| Тип екрана | ЖК 60х25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301,57 ₴
