Ігровий контролер HOCO GM7 Eagle six finger game controller Black - це незамінний аксесуар, який забезпечить вам значну перевагу у віртуальній битві.Матеріал і конструкція передбачає дбайливе обхоплення мобільного пристрою, не дряпаючи його та не впливаючи на чутливість сенсора.Підходить для мобільних телефонів з діагоналлю екрана 4-7 дюймів.Контролер має легкосплавні механічні чутливі кнопки, які функціонують плавно.Завдяки триггеру будете швидше реагувати в грі і тим самим підвищите свої шанси на перемогу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина: | 5м |
| Кількість кластерів | 100 |
| Кількість світлодіодів | 60SMD/м |
| Кратність різання | 50 мм |
| Потужність, Вт | 4,8 |
| Напруга, В | 12 |
| Світловий потік | 5Lm/1LED |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Струм у бухті | 2000mA |
| Струм у кластери | 20mA |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір світіння | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264,43 ₴







