Гаджет Baseus — це ідеальне рішення у ситуації, коли вам не вистачає потрібної кількості певних портів. Сам гаджет зроблений таким чином, що ви можете зручно використовувати кожне з гнізд, незалежно від того, чи до одного з них вже підключено інший пристрій.Найважливішим параметром Baseus є відсутність необхідності встановлювати додаткове програмне забезпечення на ваш пристрій. На практиці це означає, що ви можете користуватися гаджетом одразу після вилучення його з упаковки та підключення до відповідної розетки.Гаджет Baseus виготовлений із ABS. Це означає, що він дуже стійкий до різних видів механічних ушкоджень. Але це ще не все HUB також має низку додаткових захистів, вони захищають підключене до нього обладнання та пристрої від непередбачених ситуацій, таких як коротке замикання, навантаження або перенапруга. Це гарантія того, що навіть якщо ви забудете його відключити, нічого страшного не станеться.
Завдяки Baseus можна передавати зображення на більший екран або клонувати його в режимі реального часу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон напруги | 165-265 В |
| Кількість в пакованні | 7 |
| Комплектація | підвіс 1м |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність, Вт | 75 |
| Застосування | офіс |
| Розмір | 180*40*1200 мм |
| Світловий потік, лм | 6200 |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | лінійний |
| Колір світіння | Холодний |
| Колірна температура | 6500K |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915 ₴


