Baseus GaN 3 Pro 100W — потужний і компактний мережевий зарядний пристрій з 4-ма USB портами. Призначений для зарядки мобільних пристроїв у будь-якому місці. Потужності цього пристрою вистачить навіть для зарядки ноутбуків.Підтримує технологію GaN, тому допоможе швидко відновлювати заряд пристроїв за мінімум необхідного часу. Протокол GaN являє собою новий вид зарядного пристрою, використання якого дозволяє швидше заряджати кілька мобільних пристроїв, зберігаючи при цьому невеликий розмір пристрою.Оснащений 4-ма USB-портами (два з них типу C), а також світлодіодним індикатором для перевірки стану зарядки пристрою.
Аксесуар виконаний у чорному кольорі, який легко поєднується з іншою технікою. Має компактні габарити, тому не буде заважати у дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 5 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | GaN3 Pro Fast Charger |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 265,76 ₴









