
Зовнішній акумулятор Baseus Blade Power Digital Display Fast Charging Power Bank HD Edition 20000mAh 100W Black
3 247,41 ₴
- Немає в наявності
- Код: PPBL000301
+380 (63) 388-52-38
Павербанк BASEUS Bipow виготовлений із міцного пластику та прикрашений фактурним малюнком. Завдяки компактним розмірам та невеликій вазі його зручно носити з собою у сумці або рюкзаку. Аксесуар має 3 вихідні порти, 2 з яких стандартних типу USB-A, третій з роз'ємом Type-C – через нього можна заряджати сам повербанк, а також заряджати від нього.Для кожного мобільного апарата, що підключається, пристрій автоматично визначає оптимальні вихідні параметри, які необхідні для швидкої та ефективної зарядки. Через USB-порти здійснюється заряджання за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються в 4 рази швидше, ніж за звичайної зарядки, і на 27% швидше, ніж при зарядці Quick Charge 2.0.Також powerbank підтримує стандарт заряджання Power Delivery (PD) для надшвидкої зарядки. Цифровий індикатор залишку ємності power bank дасть вам зрозуміти коли час ставити його на підзарядку. Завдяки виходу з роз'ємом Type-C ви можете підзарядити MacBook або інший ноутбук. І за рахунок величезної ємності – 30000 мАг дозволить зарядити пристрої кілька разів, при цьому максимальна потужність 20W.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 490 г |
| Вихідний роз'єм 2 | 2 × USB |
| Вихідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Вхід | USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 100 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Модель Power bank | PPBL000301 |
| Потужність | 100 W |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ноутбуків тощо |
| Розміри | 162×143×18 мм |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Паковання | Картонна коробка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Колір корпусу | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 247,41 ₴








