BOROFONE BR46 Delight sports — це бездротова акустика із високоякісним звучанням, спеціально розроблена для використання на відкритому повітрі, під час прогулянок або занять спортом, в подорожах та походах. Ця модель відмінно підходить для прослуховування улюблених радіостанцій завдяки функції FM або відтворення музики зі смартфона. Сполучення з пристроями здійснюється за допомогою Bluetooth 5.4. Ви також можете підключати девайси через AUX-кабель. Додатково є порт для TF-карти та USB-флешки. Режим TWS дозволяє об’єднувати дві колонки для отримання сильнішого стереозвуку. При надходженні вхідного дзвінка під час під’єднання до смартфона можна поговорити по гучному зв’язку і повернутися до прослуховування музики.Два 52-міліметрові динаміки потужністю 5 Вт кожний забезпечують яскраве та чітке звучання з низькими глибокими частотами. Вбудована батарея забезпечує до 4 годин безперервної роботи колонки (80% гучність, підсвічування вимкнене). Колонка легко керується кнопками на верхній панелі. З їх допомогою можна регулювати гучність, перемикати треки, ставити їх на паузу, обирати режим відтворення, приймати дзвінки, вмикати/вимикати LED-підсвічування та ін. Стильний дизайн BOROFONE BR46 Delight sports ідеально доповнить будь-який інтер’єр чи захід. Кілька режимів підсвічування не тільки виглядають красиво, але й дозволяють використовувати пристрій у темну пору доби. Портативна колонка BOROFONE BR46 Delight sports дає змогу влаштувати яскраву вечірку в будь-якому місці, не прив’язуючись до джерел живлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 160 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Потужність, Вт | 30 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 190*65 мм |
| Світловий потік, лм | 2550 |
| Сумісність із димерами | Немає |
| Термін експлуатації | 30000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція димування | Немає |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000K |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴



