Кабель BOROFONE BX87 Sharp charging data cable for Type-C Black ─ ідеальний вибір для комфортного, швидкого заряджання гаджетів та їх підключення до комп'ютера для синхронізації.Модель реалізована в сучасному дизайні, виділяється винятковою надійністю, що гарантує безпеку пристроям.Привабливий зовнішній вигляд аксесуара забезпечують стильно виконані корпуси роз'ємів з вигинами, оригінальними і практичними дизайнерськими акцентами. Приємні на дотик корпуси конекторів виготовлені з міцного пластику, а еластичне, стійке до розтягувань, розривів та зламів обплетення ─ з нейлона.Максимальна сила струму, що проводиться, може досягати 3А. Встановлення з'єднання між пристроями здійснюється через USB ─ Type-C. Довжина кабелю складає 1м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 70*205 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в пакованні | 40 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | полікарбонат РС |
| Потужність, Вт | 36 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 225*21 мм |
| Світловий потік, лм | 3250 |
| Сумісність із димерами | Немає |
| Термін експлуатації | 30000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція димування | Немає |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000K |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683 ₴



