ACEFAST A29 — швидкий мережевий зарядний пристрій у чорному кольорі з двома портами USB Type-C, які дають змогу заряджати два девайси одночасно з потужністю до 50 W. Він дозволяє швидко заряджати пристрої, зокрема в стандартах:– PPS,
– Power Delivery,
– Quick Charge 3.0,
– AFC,
– FCP.Зарядний пристрій ACEFAST A29 PD50W GaN (USB-C+USB-C) dual port charger Black виготовлений з вогнетривкого матеріалу полікарбонату. Він оснащений безліччю систем безпеки, які захищають пристрій від таких неприємностей, як-от:– перегрів,
– перенапруга,
– висока напруга,
– перенавантаження.Електронні компоненти зарядного пристрою виконані за технологією GaN, тобто на основі нітриду галію, а не кремнію. Деталі з нітриду галію можуть витримувати велике навантаження з меншими втратами тепла. Це робить зарядний пристрій ефективнішим і завдяки цьому він споживає менше електроенергії.Завдяки компактним розмірам і невеликій масі зарядку ACEFAST A29 зручно брати із собою в будь-яке місце. Вона стане в пригоді вдома, в офісі чи мандрівці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 1-1.6 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Навантаження активна/змішана | 600W/200W |
| Налаштування | 1. Регулювання освітленості. 2. Регулювання часу затримки |
| Освітленість | <10-2000Lux |
| Споживана потужність | 0.1-0.45 W |
| Відстань виявлення | 9м(max 24C°) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут виявлення | 120° |
| Елементи живлення | 230V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 817,16 ₴




