Acefast C2-02 Lightning 2.4A (1.2m) — кабель для заряджання та передачі даних з роз'ємом Lightning.Довжина кабелю є оптимальною для комфортного використання iPhone або iPad вдома або на роботі. А липучка, що фіксує, допоможе компактно згорнути його для зберігання.
Acefast C2-02 Lightning підтримує силу струму 2,4 А, завдяки чому заощаджується час заряджання.Вбудований смарт-чіп оберігає акумулятор вашого гаджета від короткого замикання, перегріву та надмірної зарядки.Конектори виготовлені з цинкового сплаву, стійкого до корозії та зношування. Обплетення з харчового силікону з soft touch покриттям приємне на дотик, не рветься і не тріскається, витримуючи 25000 згинань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 435*155 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в пакованні | 9 |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність, Вт | 60 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 455*175*80 мм |
| Світловий потік, лм | 4800 |
| Термін експлуатації | 30000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000K |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494,36 ₴


