Wibrand Grizzly — чудове рішення, коли потрібна грізна ведмежа спритність! Швидка, як ведмідь, що переслідує здобич, Wibrand Grizzly стане надійним сховищем для ваших даних. Накопичувач вагою всього 8,4 г має об’єм пам’яті 64 Гб. Флешку легко носити з собою, зберігши всю важливу інформацію. Компактний розмір Wibrand Grizzly робить накопичувач ідеальним цифровим партнером. Виконана в чорному пластиковому корпусі флешка підтримує інтерфейс USB 2.0. Отвір для шнурка дозволяє носити флешку на шиї або зв'язці ключів в якості аксесуару. Купити флешку ви можете, оформивши замовлення на нашому сайті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон напруги | 165-265 В |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Комплектація | підвіс 1м |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність, Вт | 30 |
| Застосування | офіс |
| Розмір | 70*35*1200 мм |
| Світловий потік, лм | 2500 |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | лінійний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000K |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161,40 ₴


