Нічник-світильник Yeelight Xiaomi Black Black L20 2700K з датчиком руху — це зручність там, де вам потрібно. Прилад легко кріпиться на гладкі поверхні за допомогою магніту або липучки. Його можна розмістити на стіні в передпокої, в шафі або над плитою в кухні.Вбудований датчик руху дає змогу не тільки зберегти довше заряд акумулятора, а й забезпечити комфорт. Світильник буде спалахувати рівно тоді, коли ви ввійдете в кімнату або відкриєте дверцята шафи.Вбудований акумулятор ємністю 1000 мАг забезпечує тривале використання без підзарядки. Лампа захищена за стандартом IP20. Вона не боїться бризок, тому може використовуватися навіть у ванній кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Тип | Нічник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Вид встановлення | На стіну, стелю, підлогу, будь-яку рівну поверхню чи меблі |
| Димерування (регулювання яскравості) | З димеруванням |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Мoдель | L20 2700K |
| Особливості | Датчик руху |
| Потужність | 1.2 W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,73 ₴





