Смартгодинник W&O X10 Ultra 3 IP67 — багатофункціональний гаджет для тих, хто любить комфорт та ретельно слідкує за своїм здоров’ям. Гаджет має вологозахист та оснащений великим дисплеєм.ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬW&O X10 Ultra 3 IP67 моніторить серцевий ритм впродовж дня. Це дозволяє ретельно слідкувати за своїм здоров’ям та відстежувати ефективність занять спортом. Окрім цього, смартгодинник показує рівень кисню в крові, тиск, фізичну активність.НІЧОГО НЕ ЗАВАЖАЄ ПІД ЧАС ТРЕНУВАНЬГодинник здатен транслювати музику за допомогою Bluetooth. Більше не треба брати смартфон з собою у зал і думати, як би не пошкодити його під час виконання вправ. Окрім цього, годинник транслює повідомлення з телефону й дає можливість відповідати на дзвінки.МОНІТОРИНГ СНУГодинник відстежує стан організму навіть під час сну. Він моніторить, як довго ви спите, скільки триває глибока фаза сну тощо. Тепер ви точно знатимете, наскільки якісний ваш сон.ВОЛОГОЗАХИСТСмартгодинник захищений за стандартами IP67. Він не боїться поту, дощу й бризків. Тепер не обов’язково знімати годинник, коли ви миєте руки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 75 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Потужність, Вт | 5 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 85*50 мм |
| Світловий потік, лм | 425 |
| Сумісність із димерами | Немає |
| Термін експлуатації | 30000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція димування | Немає |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000K |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264,65 ₴








