Лампи на акумуляторах — чи не найкращий варіант резервного освітлення. Рекомендуємо замовити цю універсальну річ: вона стане в пригоді як вдома, так і в комерційних приміщеннях, наприклад у магазинах.Ліхтарики дають спрямований потік, а ось лампи мають широкий промінь і їхнє розсіяне світло добре освітлює кімнати. Ще одна беззаперечна перевага — легкість і компактність.Збезпечте безперебійним освітленням будинок, виробництво, магазин чи кабінет. Лампу можна тримати в руці, ставити на поверхню і чіпляти на стіну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DP |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1300 mAh |
| Вид встановлення | Підлоговий; настільний; настінний |
| Кількість ламп освітлення | 21 світлодіод |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | LED-713 |
| Особливості | 2 режими роботи (100 %, 50 %) |
| Потужність | 2.1 W |
| Розміри | 17.5 × 5.5 × 4.5 см |
| Світловий потік | 800 lm |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318,82 ₴








