Автомобільний тримач для телефону BOROFONE BH60 Dainty відрізняється високою зручністю використання, адже штатив легко трансформується та має декілька положень. Фіксатор, що з'єднує дві частини штатива, дозволяє рухати тримачем в межах 90 градусів. Верхня частина штатива легко висувається завдяки ще одному фіксатору. Це дозволяє підібрати найзручніше положення та довжину тримача, щоб користувач не відволікався зайвий раз від основного процесу — керування авто.Тримач кріпиться до панелі або лобового скла автомобіля за допомогою вакуумної присоски. Вона без проблем витримує вагу тримача з габаритним смартфоном, навіть при їзді на не рівній дорозі та під час різких маневрів. Ваш смартфон завжди буде під рукою та надійно закріплений.Панель тримача має розсувне кріплення, яке дозволяє закріпити телефон з діагоналлю від 4,5" до 7" (дюймів). Діапазон зажима: 64 - 95 мм. Кріплення надійно фіксуватимуть будь-який смартфон.BOROFONE BH60 Dainty виконаний з якісного та міцного пластику (ABS + PC) та силікону, це робить його надійним аксесуаром з тривалим терміном експлуатації.Розміри тримача становлять 162 х 106 х 115 мм, вага 190 грамів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість мелодій | 32 |
| Розмір бази | 92х62х32 мм |
| Розмір кнопки | 80х50х20 мм |
| Ступінь захисту бази | iP20 |
| Ступінь захисту кнопки | iP44 |
| Елементи живлення бази | 2x1.5V/AA(-) |
| Елементи живлення кнопки | 12V/23A(+) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173,34 ₴





