Зарядний пристрій XO L137 – це універсальний адаптер, який оснащений двома роз'ємами і підтримує найбільш поширені протоколи швидкої зарядки. Воно виготовлене з використанням надійних електронних компонентів та якісних матеріалів, що гарантує тривалий термін служби та безпечний процес заряджання.
Особливості зарядного пристрою XO L137:
• Оригінальна обтічна форма із стильними глянсовими деталями.
• Компактні розміри та невелика вага.
• Корпус із міцної комбінації полікарбонату та ABS пластику.
• Нікельована мережева вилка стандарту EU.
• Широкий діапазон вхідної напруги: 110-240V (50/60Hz, 0.6A).
• Два вихідні роз'єми: USB та Type-C.
• Максимальна потужність на виході роз'єму USB: 18W (5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A).
• Максимальна потужність на виході роз'єму Type-C: 20W (5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A).
• Загальна максимальна сила струму на виході роз'ємів: 3A при напрузі 5V.
• Підтримка технології PPS та протоколів швидкого заряджання: PD, QC3.0, FCP, AFC та деяких інших.
• Багаторівнева система захисту від перегріву, короткого замикання та перевантаження.
• У комплекті надійний кабель Type-C – Lightning.
Мережевий зарядний пристрій XO L137 замінить два звичайні адаптери і стане відмінним вибором для ефективної зарядки сучасних гаджетів вдома, в офісі або поїздках.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Технологія чищення | Звукова |
| Тип | Зубна щітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономність | До 180 днів |
| Дисплей | LED-дисплей |
| Захист від вологи | IPX8 |
| Комплект постачання | Зубна щітка; кабель Type-C; 2 насадки |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Oscillation Pro |
| Напруга | 3.7 V |
| Порт для заряджання | Type-C |
| Потужність | 2.5 W |
| Режими | Стандартний / м'який / індивідуальний / глибокий |
| Розміри | 251 x 27.8 х 29.5 мм |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Колір | white |
| Час заряджання | 6 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 042,90 ₴



