USB Flash Drive T&G 64gb Shorty 010 - це неймовірно компактний, але місткий носій інформації, розроблений на основі флеш-пам'яті для максимально зручної повсякденної експлуатації. Він забезпечить безпечне зберігання даних і спростить їх перенесення між пристроями, гарантуючи збереження в будь-яких умовах.
Особливості та переваги USB Flash Drive T&G 64gb Shorty 010:
• Оригінальний, мінімалістичний дизайн зі стильними, практичними вигинами і приємною на дотик поверхнею.
Компактні розміри і невелика вага - практично не вагою і з легкістю поміщається в будь-якому гаманці.
• Сучасні електронні компоненти найвищої якості і міцний корпус з ударостійкого пластику.
• Ергономічна форма, яка забезпечує зручний хват, запобігаючи ковзанню пальців при вилученні з роз'єму.
• Стандартний інтерфейс USB-A 2.0, який забезпечує стабільну швидкість передачі даних і сумісність з величезною кількістю пристроїв.
• Великий обсяг: 64GB, - дозволяє зберігати велику кількість фото, відео, архівів, робочих проектів і багатьох інших файлів.
• Підтримка технології Plug and Play і сумісність з більшістю ОС.
USB Flash Drive T&G 64gb Shorty 010 - це практичний інструмент для тих, хто цінує надійність і зручність у повсякденному використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон напруги | 90-265В |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал | Метал |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір | 85*47 мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Колірна температура | 3000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


