Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ66B Magnifico зі зручним ремінцем та вбудованим ліхтариком забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Цифровий LED-дисплей дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 60 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений трьома портами: комбінований USB Type-C потужністю 18 W (вхід) та 20 W (вихід з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC), а також двома вихідними портами USB-A 22,5 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SFC/AFC), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ66B Magnifico стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 1192 г |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | BJ66B Magnifico |
| Потужність | 22.5 W |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 147 × 78 × 68 мм |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC; SFC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450,81 ₴








