LED драйвер для арт-панелей VL-PA404W/VL-PA405W 40W старого зразка.
Вихідна потужність: DC 130-150V 300mA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-D-PA40U |
| Вага | 75г |
| Максимальне навантаження | 300mA |
| Потужність | 40W |
| Напруга | AC 170-265 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 2000996046813 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴
